5 Modeli Trellis Drzwi I Okna Do Domu

Posted on

Bezpieczeństwo dom stał się jednym z priorytetów w w mieszkaniu . Jeżeli zabezpieczenie utrzymywane z dobrym , ye 1 ERT pobytu i odpoczynku w wygodny i spokoju w domu . Różne wysiłek został wykonany w celu poprawy bezpieczeństwa w domu, aby uciec z możliwością zły , jak kradzież . Ci 1 ert zrobić poprzez zainstalowanie balustrady na oknach i drzwiach domu.

Montaż balustrad na oknach i drzwiach do wyboru , który jest odpowiedni do utrudniać wysiłki złodziei wprowadzone w tym domu ze względu na obecność krata ktokolwiek byłby trudny do wprowadzić w tym mieszkaniu. Wybór typu krata że prawo również być kwestią ważną dla was , którzy chcą poziom bezpieczeństwa wysokiego .

Od aspektu materiałów , radzimy Ci używać krata , która jest wykonane ze stali , aluminium , lub żelaza aby zapobiec złodziei wprowadzone . Chociaż jest to , z punktu widzenia modelu, ty pierwszy ert wybrać najbardziej odpowiedni z hunianmu . Tutaj jest Kania będzie dzielić inspirującą model krata że 1 ert ty naśladować . Fuj, bezpośrednio zajrzeć na dole tego !

Minimalistyczna pozioma krata okna

image credit

Modelu krata okno minimalistyczny poziomej jak to będzie sprawiają, że złodziej niechętnie wprowadzić w tym domu. Ten model kraty okiennej jest wykonany ze stali , dzięki czemu jest bardzo wytrzymały . Krata jest minimalistyczny model poziomej marki dotrzeć rękę w tym domu trudno przejść .

Zaleca się, aby podczas przygotowywania modelowych krata jest , Ci zwrócić uwagę na lokalizację pomiędzy granicznej linii płaszczyzny poziomej pomiędzy jednym z inny . Idealna odległość między liniami kratki to te, które nie osiągają 20 cm. Im bardziej zmniejszyć odległość pomiędzy liniami poziomo krata , bardziej trudne również krata do przenikać lub przejść .

Model Krata okno krzyż lub krzyż

Bezpieczne czy nie modelowe krata dla twojego domu 1 ERT widokiem na jak wąską przestrzeń lub odległości między 1 ertica krata do osiągnięcia przez strony . Model kraty z krzyżowanym oknem jest jednym z modeli kraty , pozostawiając jedynie wąską przestrzeń dla zasięgu ręki . Ciasnoty przestrzeni pomiędzy pierwszymi ertica krata wykonana złodziej trudne do przenikać .

Model krata okno barów lub krzyżowo wymienione również wzmacniają strukturę kraty to sam . To jest , ponieważ pomiędzy linie krata wzajemnego odpoczynku i dostarczenie zasilania EXTRA . Oprócz tego , że jest mocny , ten model nadaje się również do stosowania w różnych projektach wnętrz domowych , w tym w minimalistycznych projektach wnętrz domowych .

Cienki pionowy model drzwi kratowych

Jeśli widać na pierwszy rzut oka , model krata drzwi jest widoczny zwykły kurs , ale nie jeden by pomyślał wcześniej . Chociaż model krata drzwi 1 ertical widoczne zapewnić przestrzeń ruch do ręką na zło do spojrzenia na zawiasy drzwi, ale złodziej będzie nadal trudne wejście do w domu z rodzaju krata tego , loh ! Jesteś ładna gra odstępy między liniami 1 ertical być tak blisko jak to możliwie , tak że nie jeden ert pokonywany przez strony .

Ci 1 ert zrobić krata drzwi z modeli 1 ertical cienkie, że odległość między linią właśnie tak szeroki jak w indeksie . Model krata 1 ertical jak to jest bardzo nadające stosowane na części drzwi dla mocowania. Nie tylko zapewnieniu spokoju , modele krata to również daje wrażenie estetyczne od własnej . Aby zwiększyć bezpieczeństwo , dodać rolety lub zasłony na części do drzwi szkła .

Model Trellis Okno Mixed

Estetyka 1 ert także stać się jedną z wyroku w wyborze krata drzwi lub okna, które można przymocować do domu z zamiarem złego złodzieja. Jedną z opcji, ty pierwszy ert oka na modelu krata mieszanki, która łączy w sobie model linię poziomą i 1 ertical naraz. Ten model kraty jest szeroko stosowany w domach w stylu minimalistycznym lub współczesnym.

Ci 1 ert użyciu linii poziomo w częściach centralnych krata . Chociaż to , do części górnej i dolnej kraty , ty 1 ert zmieszać go z linii 1 ertical .

Disclaimer: We respect the intellectual property rights of others and you can find the original link to every image in this page by clicking the image through, which will take you to its original source. However, if you have ownership to any of the media shown in this page and would like us to take it down, please notify us here by mentioning the URL containing your image and we will take it down in maximum 48 hours upon receipt. You can check more on our DMCA policy here