5 Porad Dotyczących Czyszczenia Drewnianych Mebli, Aby Zawsze Wyglądały Jak Nowe

Posted on

Wiele osób wybiera meble z drewna zamiast mebli z innych materiałów . Natura które posiadają długie, pozostaje klasycznym w przyszłości do przeszłości , jak również łatwe do pary z mebli innych sprawia, że mebledrewniane więc jednym z najbardziej popularnych w aranżacji wnętrza domu.

Ale jeśli leczenie jest mniej precyzyjny , że drewno może być wyblakły i wygląda nudne . Czy ty to fan drewna , wykonaj te pięć porad jest , abyzrobić meble trwały dłużej, jak cytowany z Times of India.

image credit

1. unikać drewna z wyciekiem wody lub ciała cieczy innego

Takich jak alkohol , żywności lub kosmetycznych postaci cieczy . Ponieważ jeśli mebli narażonych na rozlania cieczy większej liczby niż jedna minuta , cieczy , którybędzie przenikać do powierzchni drewna i pozostawił plamę , że będzie trudne do czyszczenia .

2. Zachowaj meble

Które zawsze jest czysty od kurzu i brudu , ponieważ będzie dokonać powierzchnia drewna wygląda zwietrzały i brudny . Używanie mini odkurzacza wyposażonego w szczotkę na końcu jest dość skuteczne w usuwaniu kurzu i brudu . Można również użyć szmatki z odrobiną specjalnego drewna do czyszczenia olejem, aby powierzchnia była bardziej błyszcząca .

3. W przypadku mebli jest z drewna

Który jest nie lakierowane , chusteczki z użyciem tkaniny , która jest nasączone z mieszaniny wody ciepłej i mydłem wzorze delikatnie . Użyciu materiałów , które do wytrzeć każdy kawałekdrewna . Wtedy natychmiast osuszyć ze ściereczką do wyschnięcia , aby zapobiec drewno pochłaniający zbyt dużo wilgoci , która może uczynić go łatwo wyblakły .

4. Jeśli narażone na plamy

Ze lepki , chusteczki z tkaniny na mokro , a następnie natychmiast wciera użyciu ściereczki do wyschnięcia. Nie pozwól szmata nasączoną położony w meblowego drewna zbyt długo, ponieważmoże uszkodzić powierzchnię drewna.

5. Drewno którzy divernish

Musi być wyłożona z woskiem lub polerowane każdy rok aby uczynić go jeszcze błyszczy . Ponadto to także chroni powierzchnię drewna z wilgocią i pyłem .

Disclaimer: We respect the intellectual property rights of others and you can find the original link to every image in this page by clicking the image through, which will take you to its original source. However, if you have ownership to any of the media shown in this page and would like us to take it down, please notify us here by mentioning the URL containing your image and we will take it down in maximum 48 hours upon receipt. You can check more on our DMCA policy here