5 Sposobów Na Pozbycie Się Karaluchów W Domu

Posted on

Karaluchy są jednym z rodzajów szkodników i owadów domowych najbardziej często znajdując . Zdolność karaluch ewoluowała rasa stosunkowo szybko , więc nie być zaskoczony , jeśli jakiś czas w tym domu istnieje wiele karaluchy . Duża populacja karaluchów w tym domu jest wykonana frustrujące ponieważ dom tak wrażeniem brudny i nie zdrowe .

1. Zidentyfikuj źródło problemu

image credit

 

Tak samo jak szkodniki i owady inne , jak wytępić karaluchy , że najlepiej jest , aby wiedzieć, główny problem, pierwszej zaliczki . Są pewne rzeczy , które stają się wyzwalacze obecność karaluchów w tym domu , ale w ogóle źródłem tylko waha się w żywność i wodę.

Karaluchy są bardzo zainteresowany w stanie w wilgotnym , ciepłym i brudny . Tak , staramy się sprawdzić na kilka punktów w swoim domu jako jeden z strategii jak wytępić karaluchy są silne i skuteczne . Państwo może przeprowadzać kontrole , począwszy od stosu naczynia brudne w zlew mycia naczynia , pojemniki na śmieci , resztki jedzenia na podłodze lub okruchów z żywności zwierząt zwierząt , resztki jedzenia , które jest otwarte na przeciw kuchni , a także stan ścian lub pod zlewem były wilgotne . Wszystkie okoliczności , które by zaprosić karaluchy , aby przyjść i okoń . Przez ponieważ to , rutinlah aby ją oczyścić .

2. Pozbądź racja Żywności Karaluch

Jako istoty żyją , karaluchy również wymagać żywności na żywo . Jednakże , inny z ludzi , karaluchy mogą przeżyć życia za sobą żadnego kursu , który jest dostępny do spożycia , w tym śmieci , reszta rozkładu organicznych , komórki skóry martwego , a nawet kawałki drewna .

Na jak wytępić karaluchy , że jeden jest , upewnij się, że nie istnieją resztki jedzenia lub obiekty inne , które mogą być spożywane przez karaluchy . Zaczynają się pozbyć całej żywności lub śmieci , które mogłyby być źródłem żywności karaluchów , bądź to w kuchni , stół posiłku , lub części do szuflady i szafki . Aby uzyskać wynik , który jest bardziej się z sposób, w celu wyeliminowania karaluchy to , nie zapomni także na pokrycie spotkanie wszystkich składników z żywności i śmieci pojemników , tak !

3. Do not miss kryjówka karaluch

Nadszedł czas, aby zrobić czyszczącą się do punktu lub obszar ukrycia karaluchów jako droga do wyeliminowania karaluchy obok . Takie jak to wspomniano w powyżej , obszar w tym domu , który staje się miejscem ulubionego karalucha jest obszar , który jest ciemne , wilgotne , brudne i ciepły . Przez ponieważ to , rutinlah oczyścić dom się na każdym rogu , a zwłaszcza ten potencjał, aby stać się punktem hodowli karaluchów .

Postaraj się sprawdzić stos kartonów w magazynie , rogi półki ścianie , w tym również części tyłu lodówki . Jak wytępić karaluchy to będzie bardzo skuteczne , szczególnie jeśli masz zrobić na porządki w sumie i okresowo od czasu do czasu . Nie tylko pomaga odpychają karaluchy z domu , ale jak do zwalczenia karaluch jest również zamiar uczynić je leniwy , aby wymyślić ponownie jak zakładać Twój dom jest już czysty i nie atrakcyjny już za nimi .

4. Korzystanie Pułapki i narzędzia odstraszające Karaluchy

Czy sprzątanie domu w sumie i leczenia są rutyna samotnie jest nie wystarczająco . Aby uzyskać wynik , który jest maksymalny , spróbuj za pomocą pułapek i narkotyków odstraszający karalucha że droga do wyeliminowania karaluchy mogą być wypełnione aż do korzeni . Istnieją różne rodzaje pułapek i narkotyków odstraszającego karalucha że mogą Państwo uzyskać w rynku .

Rzeczy trzeba uważać na drodze do wyeliminowania karaluchy to znaczy upewnić się, jesteś nie stosując lek natrysku owada . Jest to ze względu na potencjalne skażenie substancjami lub składników szkodliwych z narkotykami natryskiwania owady przeciwko mebli i teren wokół domu , w tym żywności .

W ten sposób eksterminacji karaluchów to , dużo lepiej Ci wybrać pułapki i odstraszający karalucha , który jest bardziej bezpieczny i praktyczny , takich jak klej owad , żel odstraszający karalucha , i tym podobne . Spróbuj też użyć sproszkowanego boraksu kwas , który jest nie szkodliwy dla ludzi , ale bardzo śmiertelna dla owadów .

5. Zablokuj wszystkie punkty wejścia karalucha

Karaluchy mogą z łatwego wyjścia znak na podłodze , ścianach , lub części domu bardziej są perforowane lub otwarte. Otwory na okna lub drzwi jest również znacznie ułatwić karalucha do wyjścia znak z szybko .

Przez bo to , jak wytępić karaluchy najbardziej silnym ostatni jest do zapewnienia, że wszystko dostęp exit sign one „ve zamknięte i zablokowane ciasno . Państwo może to zrobić przez dodanie przewody o anty- owada , ustalające otwory lub części są popękane , i upewnić się, każdy narożnik domu nie zapewni luk dla karaluchów .

Disclaimer: We respect the intellectual property rights of others and you can find the original link to every image in this page by clicking the image through, which will take you to its original source. However, if you have ownership to any of the media shown in this page and would like us to take it down, please notify us here by mentioning the URL containing your image and we will take it down in maximum 48 hours upon receipt. You can check more on our DMCA policy here