6 Inspirujących Stołów Ściennych, Rozwiązania Dla Wąskich Pomieszczeń

Posted on

Nadaje nazwa , tabela ściana jest stół , który jest przymocowany do ściany , w różnych metodach i formach . Funkcja tabeli ściany sam jako funkcji tabeli zwykle na umumya , ale tabeli ściana jest przeznaczone jako dodatkowy lub mebli nośnej aktywności w w w pomieszczeniu , w szczególności w pomieszczenie było nieco małe lub wąskie .
Model stół ściana jest często w połączeniu z modelami tabeli fałdowania . Wybory stół ściana że prawo to uczynić pokój w tym domu jest coraz do pracy przy maksimum .

Biurko Ściana Fold że dom Efficient and Beautiful

image credit

Chcesz mieć meble , które są skuteczne , aby zaprojektować piękny dla swojego domu ? Państwo może się zdarzyć z tabeli ściany składane wielofunkcyjne jeden jest . Nie tylko służy jako biurko , stół ścianie to także podwaja jako półce ścianie .

Nie trzeba się martwić , ponieważ licznik ściana jest zaprojektowana z firmy do przeprowadzenia różnorodnych celów. Wiesz, ten stół ścienny można również złożyć, gdy nie jest używany, wiesz! Wyświetlacz stół ściana jest , gdy składana jak w ozdobną ścianą.

Biurko Ściana Kuchnia Extension

Spojrzenie inspiracją stół ściana to wygląda zwykły bieg , ale istnieją wyposażony rozszerzenie alias rozszerzenie w części zewnętrznej tabeli ściany , które sprawia, że estetycznie wyjątkowy i funkcjonalny . Przez projekt Zatem , tabela ściany to może być wykorzystywane jako tabeli konsula lub stole posiłek dla nas dwóch i jeśli jest otwarty ponownie część rozszerzenia – to może być wykorzystane do czwórkę . Pokój jadalny też być bardziej komfortowe , bez konieczności żaden dodatkowy stopa stół ponownie .

Biurko Ściana Akredytowane Cabinet

Ten stolik ścienny może być używany dla dwóch do czterech osób. Chociaż wielkość małego i prostego , ale tabeli ścianie to ma funkcji ciekawą , że bardzo wyjątkowy , ponieważ istnieje sześć szuflad w sekcji obok stołu , że przywiązuje do ściany , aby przechowywać urządzenie do gotowania i meble inne , takie jak szpatułki , noże , serwetki, i więcej . Nie tylko on sam , stół ściana to również może zostać przedłużony do systemu przesuwnych na części podnóża tabeli . Z pewnością , tabela ściana nie pozostawały stabilne i funkcjonalne .

Biuro ścienny Wersja Wiszące

Tabela ściana wersji wiszącej już nie oszukać nowy już się obejść pokój był wąski i ograniczony . Nadmiar tabeli ścianki , które się , że jest bardzo elastyczny i może być umieszczone na jego mocy pragnienia . Bez foot stoły są skomplikowane , pokój tak to wygląda bardziej przestronne i łatwe do czyszczenia , ty też mógł umieścić to miejsce śmieci w części pod biurkiem ścianie .

Z modelu , który jest prosty , stół ściana jest bardzo nadaje się do wykorzystania w mieszkalnej koncepcji minimalizmu . Aby przynieść stół ściana styl wiszące w domu , ty po prostu trzeba wkleić na części ściany gdzie pożądane .

Stół przyścienny Otwórz Zamknij Wszechstronny

Dzięki koncepcji otwartej pokrywie , stół ściana jeden jest łatwiej Ci się używać . Jeśli już skończył używając go , ty po prostu trzeba zamknąć licznik ściana jest , że pokój wciąż wygląda przewiewne . Nie tylko był sam , w tej tabeli ściana jest również dostępna półka przechowywania dużych tak, że ty możesz umieścić sprzęt robisz , aby nie rozproszone i przechowywane Tidy .

Nowoczesny minimalistyczny stolik ścienny

Dla tych z Was , którzy chcą inspiracji stołowego ścianę do pomieszczenia nowoczesnej minimalistycznej , Voyeur stół ściana dość tego , że łączy stół robocze , półki ścienne , a szafka wisząca . Poza tym nadaje wykorzystywane jako miejsce pracy w tym domu , styl jest minimalistyczny w tabeli ścianie jest również odpowiedni do apartamentu studio malutki .

Ty tylko trzeba dodać fotele są łatwo przesunięty Oczywiście . Poprzez ten sposób , ty „ve got a stół ściana minimalistyczny wielofunkcyjne były również interesujące .

Disclaimer: We respect the intellectual property rights of others and you can find the original link to every image in this page by clicking the image through, which will take you to its original source. However, if you have ownership to any of the media shown in this page and would like us to take it down, please notify us here by mentioning the URL containing your image and we will take it down in maximum 48 hours upon receipt. You can check more on our DMCA policy here