7 Pierwsze Rzeczy, Które Goście Zauważają Podczas Wizyty W Domu

Posted on

Co zrobisz, zanim gość lub rodzina odwiedzą dom? Zwykle ktoś będzie przygotować najlepszą rzeczą, aby Mu służono dla gości lub rodziny do domu. Czy to jedzenie, napoje serwowane, do pokoju, które musi być schludne i czyste.

Niezależnie od tego, jakie wydarzenie się odbędzie, kwestią, którą należy wziąć pod uwagę przed przybyciem gości, jest czystość i schludność. Okazuje się jednak, że goście odwiedzający dom biorą pod uwagę inne rzeczy. Jak podaje MyDomaine, oto siedem rzeczy, które goście zauważają podczas pobytu w domu.

image credit

1. Planowanie przestrzenne i przepływ powietrza

Po wejściu do domu przepływ powietrza będący własnością i rozmieszczenie mebli mogą być najbardziej widoczne, ponieważ wykorzystuje się więcej miejsca. Są ludzie, którzy czują się niekomfortowo z układem mebli, które nie pasują, takich jak obrazy, które są zainstalowane zbyt wysoko, duże zegary, które są umieszczone zbyt wąsko, do kilku wyświetlaczy przepychających się na stole.

Są goście, którzy nieświadomie zaczynają ustalać, jak należy to zrobić. Należy również zwrócić uwagę na to, w jaki sposób spójność między przepływem powietrza w każdym pomieszczeniu.

Wskazówka: Ogranicz schematy kolorów z pokoju do pokoju. Jeśli nadal masz wątpliwości, możesz usunąć meble lub przedmioty z pokoju, aby poprawić przepływ powietrza.

2. Czystość Rzeczywiście istnieje powód

Dla którego każda rodzina lub gość przychodzi do domu, stajesz się trochę zestresowany stanem domu, który czasami wygląda na niechlujny. Czystość jest rzeczywiście głównym punktem widzenia gości, zwłaszcza jeśli gość jest osobą, która ma bzika na punkcie czystości i porządku.

Brudny stan lub mniej uporządkowany układ może sprawić, że będą trochę zdenerwowani. I odwrotnie, są tacy, którzy czują się lepiej, ponieważ porównują te warunki z warunkami w swoich domach. Wskazówki: gdy istnieje goście będą pochodzić, czas na szybkie i efektywne czyszczenie wszystko się rozpadało.

3.Sztuka i książki

Ludzie zawsze chcą wiedzieć, co lubią wyświetlać właściciele domów. To może pokazać, jakie są ich hobby, jaką mają kulturę, jak osobowość właściciela domu. Niektóre osoby zwracają uwagę na to, co jest zainstalowane na ścianie pokoju i wypełniają półki w pokoju. Dzięki temu mogą zgadnąć, co odwiedził właściciel domu lub jak przedmioty w pokoju odzwierciedlają twoją osobowość.

Wskazówka: wybierz ulubione książki, które chcesz wyświetlać na półkach lub przedmiotach artystycznych, takich jak obrazy, rzeźby lub kaligrafia, które lubisz i które odzwierciedlają Twoją osobowość.

4. Aromat i zapach

Czy twój dom ma przyjemny zapach, na przykład zapach jedzenia gotowanego w kuchni lub świece aromaterapeutyczne?

A może nawet zapach czerstwego jedzenia lub zapach kota, który nie został zastąpiony? Każdy dom ma charakterystyczny zapach, który sprawia, że goście będą pamiętać, gdy kilka wizyt.

Tak, bardzo się tym martwią, nawet jeśli pachnie. Spraw, aby pokój był zawsze pachnący, aby goście czuli się komfortowo. Wskazówka: 10–15 minut przed przyjazdem gości możesz zapalić świece aromaterapeutyczne lub olejki eteryczne. Jeśli chcesz trochę zawracać sobie głowę, możesz ugotować coś w piekarniku. Nie zapominaj, że jeśli twój pokój emituje nieprzyjemny zapach, natychmiast znajdź przyczynę.

5. Źródła światła nie tylko naturalne światło z okna

A nawet goście będą zauważyć inny jak światło i światło są umieszczone w pomieszczeniu. Niektórzy ludzie zwracają nawet uwagę na różnicę każdego światła, jakie mają, na przykład światło zmierzchu z okna, światło świec, lampa z telewizora, na światło oświetlające zlewozmywak.

Każde światło może ustawić atmosferę we wszystkich pokojach w domu. Ten sam pokój będzie miał inną atmosferę opartą na zmianach światła. Wskazówka: jeśli goście odwiedzają rano do późnego popołudnia, kiedy świeci słońce, otwórz zasłony, aby wpuścić naturalne światło. W nocy dostosuj światło, aby nie było zbyt jasne lub zbyt słabe.

6. Farba pokój ile używasz neutralne kolory

Goście zazwyczaj będą zwracać większą uwagę na to co kolor farby pomieszczeń w domu. W rzeczywistości, można zdecydować, że kolory farb pokój oparte na idei jak reakcje ludzi, którzy będą przychodzili do domu. Wskazówka: używaj neutralnych farb, takich jak biały, szary lub kremowy i ich pochodnych do pomieszczeń, które często widzą goście .

7. Ta roślina to siódma rzecz, którą często widzą goście

To, jak rośliny są widziane z pokoju i jakie rośliny są wyświetlane w domu w domu, jest dość często zauważane przez gości. Wskazówka: Zawsze zwracaj uwagę na stan roślin, które umieszczasz w pokoju. Wymień natychmiast, jeśli rośliny umrą / więdną lub oczyszczą się, jeśli wypadnie wiele liści lub płatków.

Disclaimer: We respect the intellectual property rights of others and you can find the original link to every image in this page by clicking the image through, which will take you to its original source. However, if you have ownership to any of the media shown in this page and would like us to take it down, please notify us here by mentioning the URL containing your image and we will take it down in maximum 48 hours upon receipt. You can check more on our DMCA policy here

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *