7 Zalecenia Zwierzęta Zwierzęta At Home

Posted on

Niektóre badania mówi, że o zwierzętami domowymi dozwolony można dokonać umysłu Wolny od stresu i utwardzania chorób psychicznych. Pomimo więc , mają zwierzęta domowe zwierzaki wymagają zaangażowania świetnie i sprawia, że trzeba odłożyć na bok czasu , uwagi , pieniędzy i wysiłku, aby utrzymać . Czy jednak , ty nie należy mylić , ponieważ nie wszystkie zwierzęta udomowione trudne do być utrzymane .

image credit

1. Cat

Animal zwierzaki są często wykorzystywane jako mem w internecie jest rzeczywiście bardzo urocza . Dla tych , którzy są zainteresowani jego przyjęciem, nie musisz się martwić , że będzie trudno go leczyć . Mimo że ma zachowanie zepsute i często prosząc o jeść , ale ty musi być zdyscyplinowany w dając jeść tak, że twój kot chroniony z otyłością . Nie zapomnij wziąć ze zwierzętami domowymi dozwolony ty do szczepionek , kąpać je regularnie i wykonać sterylizację , gdy to konieczne .

2. Psy

Znani ma charakter , który jest wierny , psy są zwierzętami domowymi dozwolony najbardziej popoler na świecie. Mimo, że nie wymagają leczenia trudne , ale Ci , którzy chcą adoptować psa jako zwierzętach zwierzę musi zawsze dać uwagę na pełne z nim grając w parku lub robi jogging razem .

Kiedy pierwszy raz ją zachować , starają się nauczyć swojego psa do odpadów wody w miejscu specjalnego które zostały dostarczone tak, że dom nie rozpadnie . Ty też trzeba wiedzieć, jak do czyszczenia domu , gdy utrzymywanie zwierząt dozwolony , aby obaj . Jednak The bardziej ważne nie zapomnieć , aby zaprosić psa zrobić inspekcji zdrowia rutynowych do lekarzy zwierząt , tak że Twój pies pozostaje zdrowy i długa żywotność .

3. Sugar Glider

Zwierzęta zwierzaki ten ma rozmiar , który jest mały , więc jest bardzo łatwo być prowadzone w dowolnym miejscu -Gdzie. Łącznie z członkami torbaczy , takich jak koali, szybowce cukru również mieć wygląd , który przypomina wiewiórki muchę .

Poza tym , że , szybowiec cukru jest również an animal zwierzaki , które są wszystkożerne tak, że ty możesz dać mu jeść owoców lub owady trochę jako źródło białka. Z zachowaniem wzoru , który jest bardzo zabawny , wstęp ze zwierzętami domowymi dozwolony te mają zdolność wykonywać klejenia wraz z ich właścicielami , więc nadaje się do towarzyszyć Ci każdego dnia .

4. Chomik

Chociaż często mylone z myszy , ale chomiki mają takie , że bardziej słodkie z wielkością ciała są również znacznie mniejsze . Zwierzęce ze zwierzętami jest bardzo łatwy Ci utrzymać , ponieważ jesteś na tyle , aby zapewnić żywność specjalnego i klatki chomika -sized mini. Jednakże , ty powinien zawsze regularnie czyścić klatki zwierząt zwierzaki kochają, to jest zdyscyplinowany , bo chomik jest bardzo łatwy doświadczyć stresu , jeśli jego klatka jest brudna lub brudny .

5. Ptaki

Składa się z różnych rodzajów , ptak jest zwierzęciem ze zwierzętami , które nie wymagają leczenia są skomplikowane. Jeżeli Państwo są zainteresowani , aby utrzymać ptaki jako zwierzęta domowe dozwolone, jesteś całkiem dał mu pić , jeść i robić to do czyszczenia klatki są rutynowe.

Co ciekawe , dźwięk śpiew od zwierząt zwierząt jest aby zapewnić poczucie spokoju i was uwolnić od stresu . Państwo może wybrać typy ptaków zgodnie ulubionych , jak ptaki brat starego , ptaka kanarka , lub ptaka Kačer .

6. Żółw

Zwierzęta dozwolone inni są bardzo łatwo załatwione jest żółw . Animal zwierzaki słodkie z muszli Unique , którzy mieszkają w rejonie tropikalnych i subtropikalnych ten ma charakter Miękkie . Kura- żółwie mają charakterystyczny ruch powoli tak bardzo słodkie i urocze , gdy go zobaczyć . Co więcej , żółwie mogą żyć aż do osiągnięcia 40 lat stary , wiesz ! Aby utrzymać i zachować nadal żyje , ty potrzebują leczenia , które jest zarówno przez dając mu jeść każdego dnia .

7. Ryby ozdobne

Animal zwierzaki są bardzo jak dużo ludzi są połowów ozdobnych . Pielęgniarstwo ryb ozdobnych nie wymaga kosztów z którym jest duża i bardzo łatwe do być utrzymane . Co więcej , ozdobne pokarmy dla ryb można bardzo łatwo znaleźć w różnych miejscach .

Do utrzymania zwierząt zwierzęta , które żyją w wodzie jest , ty może umieścić ryb ozdobnych w na specjalnym lub umieścić go w tym akwarium , która została wyposażona filtra wody i ozdobną kamienia natury . Przed umieszczenie zwierząt peliharaanmu w tym akwarium , upewnij się, że możesz założyć akwarium ryb z dobra , tak ! Nie zapominaj także , aby dać mu do n do dwóch razy dziennie i czyszczenia akwarium w rutynę temat w tygodniu raz .

Disclaimer: We respect the intellectual property rights of others and you can find the original link to every image in this page by clicking the image through, which will take you to its original source. However, if you have ownership to any of the media shown in this page and would like us to take it down, please notify us here by mentioning the URL containing your image and we will take it down in maximum 48 hours upon receipt. You can check more on our DMCA policy here