Bardziej Produktywna Praca, Skorzystaj Z 7 Sposobów Projektowania Przestrzeni Roboczych W Tym Domu

Posted on

Czy planujesz zrobić biuro domowe w domu? W dzisiejszej erze cyfrowej trend miejsc pracy w domu nie jest już nowy i na pewno będzie się nasilał w nadchodzących latach.

Dobry dla tych z was, którzy będą korzystać z przestrzeni roboczej w domu przez dzień lub kilka godzin dziennie, należy rozważyć projekt przestrzeni roboczej, aby biuro domowe było wygodne i bardziej wydajne. Jakie są domowe wskazówki Kania dotyczące projektowania przestrzeni roboczej? No dalej, najpierw weź pod uwagę następujące kwestie.

Najważniejsza lokalizacja

image credit

Domowe przestrzenie robocze mogą występować we wszystkich kształtach i rozmiarach, w tym w różnych miejscach. Najlepszym sposobem na wybranie najbardziej idealnej lokalizacji dla miejsca pracy w domu jest dostosowanie się do osobistych potrzeb.

Na przykład dla gospodyń domowych, które będą bardzo borykać się z kwestiami kuchennymi, przestrzeń do pracy w strategicznym domu nie będzie zbyt daleko od kuchni. Lub jeśli musisz przyjąć gości, umieść miejsce do pracy w domu w salonie . I odwrotnie, dla tych, którzy potrzebują spokoju, bardziej odpowiednie byłoby domowe biuro w kącie domu.

Przydział miejsca dla wygody

Wygoda jest kluczem do produktywnego miejsca pracy w domu. Zarządzaj ruchami w tym pomieszczeniu tak efektywnie i wygodnie, jak to możliwe, na przykład, łatwe do przenoszenia z boku na bok, mieć dostęp do dodatkowej przestrzeni, aby stać lub siedzieć itp.

Często ludzie błędnie oceniają przestrzeń roboczą w domu, ponieważ nie oceniają jej poprawnie. Dla odniesienia należy przydzielić więcej niż rozmiar standardowego stołu roboczego o wymiarach 150 cm x 210 cm.

Wybór mebli biurowych

Wybór domowych mebli do pracy jest bardzo ważny. Wybierz biurko, które wystarczy, aby pomieścić cały sprzęt roboczy, a także pozostaw wystarczająco dużo miejsca na pisanie.

Minimalny idealny rozmiar stołu roboczego wynosi 120-150 cm, a dla wysokości stołu roboczego można ustawić w zależności od potrzeb około 70-75 cm. Ostatni obszar roboczy w domu, zainwestować w krzesła biurowego ergonomiczne do wygodnego i kości szyjki zdrowia i plecy.

Przechowywanie i użytkowanie półek

Ogólnie rzecz biorąc, miejsca pracy w domu nadal będą wymagać odpowiednich miejsc do przechowywania i półek ściennych . Ułóż projekt rozmieszczenia zgodnie z przepływem pracy, umiejscowieniem biurka i najbardziej praktycznym dostępem do pracy.

Na pewno wszyscy znacie rytm pracy osobistej, więc musi być bardziej spostrzegawczy w swoich najlepszych oszacowaniach wielkości i lokalizacji.

Naturalne oświetlenie z widokiem

Spróbuj wybrać miejsce pracy w domu z naturalnym oświetleniem, aby uzyskać najwyższą wydajność. To biurko, a także biurko komputerowe, można ustawić przodem do okna lub w miejscu, w którym ekran komputera wydaje się odpowiedni bez odbicia światła.

Użyj również zasłon lub żaluzji, aby zmniejszyć zbyt jasne światło, aby atmosfera w miejscu pracy w domu była bardziej komfortowa. Umieszczenie luster i wybór farb kolorowych do biura domowego również będzie miało duży wpływ na produktywność.

Potrzebujesz pokoju konferencyjnego?

To jest rozwiązanie Posiadanie miejsca do pracy w domu nie oznacza, że zawsze trzeba wychodzić z domu na spotkania biznesowe z klientami.

Idealnie możesz zapewnić specjalny pokój w domu dla profesjonalnych potrzeb, ale jeśli nie jest to możliwe, po prostu ustaw miejsce pracy w domu z dodatkowymi miejscami do siedzenia . Tylko jeden lub dwa wygodne i stylowe krzesła dla gości dla coraz bardziej udanej współpracy.

Personalizuj za pomocą dekoracji

Wreszcie, nie zapomnij dodać osobistych elementów do domowego miejsca pracy. W przeciwieństwie do biur, których nie można zaprojektować według gustu, jest to okazja do stworzenia w domu miejsca do pracy, które najlepiej odzwierciedla Twoją osobowość i charakter. Upewnij się, że wystrój przestrzeni roboczej może Cię zmotywować do ciężkiej pracy.

Disclaimer: We respect the intellectual property rights of others and you can find the original link to every image in this page by clicking the image through, which will take you to its original source. However, if you have ownership to any of the media shown in this page and would like us to take it down, please notify us here by mentioning the URL containing your image and we will take it down in maximum 48 hours upon receipt. You can check more on our DMCA policy here

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *