Jak Zaprojektować Eleganckie Minimalistyczne Okno Domowe

Posted on

W ramach elementów architektonicznych główną funkcją okna jest element oświetlenia i wentylacji. W swoim rozwoju okno może pełnić inne funkcje, których nie można oddzielić od ogólnego projektu przestrzeni i budynków.

Dobry projekt okna musi być zintegrowany i wspierać inne elementy, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Projekty okien muszą także być w stanie współpracować z innymi elementami, aby poprawić projekt i wartość estetyczną projektu.

Jak zaprojektować okno w minimalistycznym domu? Jak sprawić, by okno działało dobrze i jednocześnie wyglądało elegancko?

image credit

1. Optymalnie podwójna funkcja

Okno w sypialni IK_House służy zarówno jako okno, jak i ściana. Taka konstrukcja okna sprawia wrażenie otwartości i elastyczności „ścian roślinnych” wykonanych przed ścianą okna. W rezultacie można poczuć piękną atmosferę z wnętrza pokoju. Idealny projekt do łączenia wewnątrz i na zewnątrz .

2. Okno środkowej osi

Konstrukcja okna osi obrotowej daje inne wrażenie niż inne. Zostanie uzyskane eleganckie wrażenie, a także jego funkcja, która może być jednocześnie drzwiami.

Kierunek otwarcia można również dostosować do kierunku wiatru, a także do wielkości otworu. Tak więc łatwo będzie go dostosować, gdy potrzebujesz delikatnej bryzy z północy lub silnego wiatru z północnego wschodu.

3. Okno osi bocznej

Ubrania przylegające do ciała zainspirowały unikalny pomysł na kształt budynku Trimmed Reform House. Jako dom w tropikalnym otoczeniu, ten dom potrzebuje okna, które może wpuszczać zdrowe poranne światło słoneczne i elegancki wygląd, aby dom wyglądał pięknie. Dlatego zaprojektowanie rozmiaru okna wystarczająco dużego, aby zawijać zawiasy / zawiasy boczne, z należytym uwzględnieniem prywatności i piękna projektu.

4. Wydłużone okno

Wydłużone okna z akcentami pomalowanymi na czarno dla sypialni zdominowanych przez białe i brązowe drewniane podłogi. Rozmiar okna dostosowuje się do potrzeb oświetleniowych, poziomu prywatności i perspektywy z wnętrza i na zewnątrz pomieszczenia.

5. Przesuwne okno

Duże przesuwane okna, tak wysokie jak ściany, pozwalają mu pełnić funkcję drzwi. Zwróć uwagę na wielkość okna, które ma zostać przesunięte, aby po całkowitym otwarciu idealnie pasowało do martwego okna z boku.

Disclaimer: We respect the intellectual property rights of others and you can find the original link to every image in this page by clicking the image through, which will take you to its original source. However, if you have ownership to any of the media shown in this page and would like us to take it down, please notify us here by mentioning the URL containing your image and we will take it down in maximum 48 hours upon receipt. You can check more on our DMCA policy here