Kolor Luck Dla Decorating Home Based Shio

Posted on

Uroczystość z nowym Lunar każdego roku zawsze jest równoznaczne z nadzieją powodzenia w przyszłości . Luck według zaufanie społeczeństwa Chin , mógłby diitentukan oparty zodiak . Cóż, Dulux jako marka farb ściany dekoracyjnych dostarczyć inspiracji kolor szczęścia , zgodnie z każdego zodiaku .

Poprzedni Dulux został wprowadzony do trendu koloru ostatni w roku 2020, to jest Cicha dół. Ponadto jest to też żaden kolor szary dżinsy są bardzo nadaje udekorować wnętrze swojego domu , aby rozpocząć dekadę tylko to.

Więc co to kolor szczęścia opartego zodiaku , które mogą być stosowane do domu swoich marzeń? Poniższe wyjaśnienia są zestawione Fimela od Mistrza Kenny Hoo , dobre Feng Shui, sobota ((26.01.2020).

image credit

1. Zodiak Kurczak

Aby lepiej poprawić szczęścia w kategoriach wykształcenia , kariery , biznesu i przynieść pomysłów innowacyjnych w każdym biznesie , który jest prowadzony , dobre Feng Shui zaleca zodiaku Kogut do dekoracji lub malowania na części Zachodniego domu lub biurze z koloru zielonego plus odrobiną koloru niebieskiego .

2. Pies Zodiaku

Wszystkie wysiłki powinny być traktowane z nakładu dodatkowej , opieki i cierpliwości , która jest bardziej z powodu braku gwiazdę szczęścia w tym . Shio Psy zaleca się urządzić urodziny lub pomalować ten dom do poprawy szczęścia w roku z tego . Farba na część południową część domu w biały i niebieski , które mogą wywołać Qi, że jest dobry . Malować w niepełnym północy z kolorem zielonym , a także trochę kolor czerwony lub fioletowy . Unikać kolor czerwony i brązowy w obszarze części południowej .

3. Shio Pig

Aby ozdobić resetu i zmiany miejsca pracy i przestrzeni , aby dowiedzieć się . Robi remont małych i przemalować ten dom na efektywność pracy i poprawić zdolność do uczenia się , jak również wzmocnić szczęście zdrowia ciebie . My polecamy do malowania na ścianach biorące w części zachodniej dom , w kolorze zielonym plus odrobiną koloru niebieskiego . bo to może pomóc , aby uzyskać szczęście zdrowia , że jest lepiej niż zodiaku świni i członek rodziny .

4. Zodiak Szczur

Zdawać sobie sprawę z potencjalnych problemów , takich jak plotka , lub argumentów w miesiącu kwietniu. Chociaż roku jest , Shio Myszy nosząca Emperor Annual (Tai-SUI), na szczęście będzie nie gwiazda szczęścia , które pomaga poprawić i przyciągnąć dużo wyników są dobre .

Stosując kolor zielony dodaje trochę farby kolor czerwony w częściach na północy, w domu i przedsiębiorstwie , może pomóc poprawić powodzenia na dalszej i uniknąć możliwości rywalizacji z innymi.

5. Buffalo Zodiac

Rok jest wypełniony z imprez szczęśliwy , jak ślub, dodatkowe członkowie rodziny , wszystko działa płynnie i opłacalne . Udekoruj powtarzane z Zielona dodaje trochę koloru błękitu na ścianach prezentowanych w części zachodniej , w domu i firmy , które mogą pomóc poprawić znacznie dalej w badaniach , kariery , bogactwa , zdrowia , miłości , małżeństwa i powodzenia na dziecko w tej specjalności tego .

6. Zodiak Tygrys

Począwszy od września, a dalej , powodzenia będzie zaczynać się poprawić , więc uzbroić się w cierpliwość . Mogą być drogie , aby urządzić urodziny lub wyremontować dom, kiedy ona , może pomalować ponownie , aby umożliwić Qi oba są korzystne , aby być aktywni przyciągnąć ludzi dobrych i bogactwo Qi. Kup nową nieruchomość lub przenieś się do nowego domu . Oczekuje się, aby odwrócić sytuację i dokonać wyzwania w możliwości , co jest dobre .

7. Zodiak Królik

Miłość jest w fazie , która jest dobra , tak że w tym roku to może rozważyć ślub lub planowania dla ciąży . Malować się część zachodniej z kolorem zielony i niebieski do wyzwalania Qi, że jest dobry i aby umożliwić powrót miłości i związkach , jak również poprawę zdrowia , kariery i fortuny .

8. Smok Zodiaku

Starają się wprowadzić idee nowy i innowacyjny do tej działalności , kariera , lub badania czas jest . Upewnij się, że południowo-wschodnia część domu i towarzystwa jest zawsze schludna , jasna i czysta . Farba nad lub ozdobić w części południowo-wschodniej z koloru zielonego powiększonej niebieski , aby umożliwić szczęścia studia , kreatywność , pomysły, innowacyjne i aby przyciągnąć możliwościach kariery , która jest dobra i poprawy fortunę bogactwa .

9. Wąż Zodiaku

Wprowadź pomysły innowacyjne nowe do tej kariery i studiów . Rok jest odpowiednia do zdobienia w domu lub przedsiębiorstwa , skonfigurować zdarzenie uroczystość , bo to może inspirować energooszczędnych Positive i do pomocy rozwiązać wyzwanie . Proponuję , aby malować na część Zachodu w domu i przedsiębiorstwa , zwłaszcza Zielona dodaje nieco kolor niebieski , można aktywować Qi Positive dla kariery i bogactwa są bardziej wielki .

10. Koń zodiaku

Wskazane jest, aby udekorować urodziny lub pomalować ten dom , który tam „s bardziej poprawić szczęścia . Należy unikać kolor czerwony, brązowy lub żółty w części południowej. Farba na ścianach funkcji w ramach Południowej stał biały , srebrny z koloru niebieskiego można wyzwolić Qi, że jest dobry w tam .

Farba do części północnej w domu lub przedsiębiorstwo głównie być Zielona dodaje trochę koloru czerwony lub fioletowy , do pomocy zmiany wysokość producent problemów być wspieranie się dobro .

11. Koza zodiaku

Rok jest odpowiednia do kupowania nieruchomości i przeniesienie do domu nowego . Prześlij do renowacji lub ozdobić w domu , będzie dużo Qi pozytywnych dla bogactwa , kariery i zdrowia za chwilę to i że będą pochodzić . Proponuję do malowania na ścianach biorące w części zachodniej , szczególnie kolory zielony , z małym koloru niebieskiego , aby wywołać fortunę bogactwa , które jest bardziej istotna w całym roku .

I do bardziej poprawić powodzenia kariery i bogactwa , malować na część zachodnią morza w kombinacji kolorów białego , srebra i niebieski.

12. Znak małpy

Ostrożność i rozwaga dodatkowo muszą być wykonywane przez cały rok w działa w interesach nic innego, włączając działalność jakiegokolwiek rodzaju. Rok jest odpowiednia do kupowania nieruchomości i przeniesienie do domu .

Dekoracji i malowania w IKEA może stymulować szczęścia i inspirować przyszłość z wyprzedzeniem, że o wiele lepiej. W ciągu wielu wymianach z grupy lub na cudzoziemca może przyciągnąć możliwości nowego w karierze i badań . Lata są wymagane dla wtryskowych elementów twórczy i nowy , aby uniknąć zasady , będzie mógł być zaletą .

Disclaimer: We respect the intellectual property rights of others and you can find the original link to every image in this page by clicking the image through, which will take you to its original source. However, if you have ownership to any of the media shown in this page and would like us to take it down, please notify us here by mentioning the URL containing your image and we will take it down in maximum 48 hours upon receipt. You can check more on our DMCA policy here