Koreański dramat Dobrej Żony: Równe dostosowanie

Koreański dramat The Good Wife: Równe dostosowanie

Posted on

Koreański dramat Dobrej Żony: Równe dostosowanie. Od dawna koreański dramat jest ulubieńcem Indonezji. Nie tylko przedstawia romans, ale jego problemy wydają się bardziej złożone. Ten koreański dramat oferuje różne gatunki. Jednak często podkreślany jest gatunek romansu.

Nie tylko to. W rzeczywistości istnieje kilka koreańskich dramatów, które są adaptacjami innych filmów. Jak koreański dramat, który jest adaptacją filmu ze Stanów Zjednoczonych. Ten dramat ma mieć tę samą historię i fabułę co oryginalny film.

Koreańska wersja dobrej żony została wyemitowana w 2016 roku i zawierała 16 odcinków.

Ten dramat został wyemitowany na kanale telewizyjnym o nazwie tvN. Właściwie sama koreańska dobra żona ma 7 sezonów, ale jest jeszcze bardziej zwięzła.

Koreański dramat Dobrej Żony: Równe dostosowanie

image credit
Gatunek, który niesie w filmie dobra żona, to dramat, prawo i polityka. Tymczasem sami obsada to Jeon Do-yeon, Yoo Ji-tae i Yoon Kye-sang. Ponadto są inni aktorzy, tacy jak Nana i Lee Won-geun, którzy z pewnością sprawią, że ten dramat będzie ciekawszy.

Sama dobra żona opowiada historię żony (Jeon Do-yeon), która musi wziąć odpowiedzialność za swoją rodzinę. Gdzie mąż Lee Tae Joon (Yoo Ji-tae) zostaje uwięziony z powodu sprawy o korupcję w jego skandalu politycznym. Postać Kim Hye Kyung (Jeon Do-yeon), która mocno wierzy w męża, zmusza ją do znalezienia pracy, by móc opłacić rachunki i utrzymać dwoje dzieci.

Aż w końcu Kim Hye Kyung pracowała jako prawnik w kancelarii prawnej należącej do jej starej przyjaciółki Seo Joong Wong, granej przez Yoon Kye-sang. Kancelarią prawną, w której nazywa się Kim Hye Kyung, jest M&J. Kancelarią zarządza Seo Joong Wong i jego młodsza siostra.

W rzeczywistości, kiedy Seo Joong Wong przyjął Kim Hye Kyung do pracy, jego młodsza siostra, Seo Myung Hee (Kim Seo Hyung), zdecydowanie sprzeciwiła się tej decyzji. Oprócz czynnika wieku Seo Myung Hee ma już kandydata na stanowisko Kim Hye Kyung. Ale ostatecznie Seo Joong Wong pozostał w decyzji o zatrudnieniu Kim Hye Kyung.

W każdym odcinku tego dramatu zostanie zaprezentowanych kilka przypadków, którymi musi zająć się Kim Hye Kyung. W pierwszym przypadku Kim Hye Kyung „musiał przegrać” przez niektórych, którzy byli „powyżej”. Jednak ze względu na inteligencję i empatię dla ofiary, sytuacja się odwróciła. Kim Hye Kyung wygrała pierwszą sprawę.

Jest tak wiele przypadków, że Kim Hye Kyung musi poradzić sobie w każdym odcinku. Jego inteligencja w wygrywaniu wszystkich przypadków zawsze prowadzi do nowych problemów. Jednym z nich jest problem z Naczelnym Prokuratorem Choi Sang II.

Jednym z przypadków, który można uznać za interesujący, jest przypadek Lee Tae Joon, który ma wiele związków z różnymi rzeczami. Skandal, który został mu obwiniony, spowodował rozluźnienie relacji z żoną. W rzeczywistości Kim Hye Kyung nienawidzi swojego męża. Tymczasem Lee Tae Joon stanowczo stwierdził, że został wrobiony. Lee Tae Joon tak bardzo kochał swoją rodzinę, że starał się oczyścić z zarzutów i utrzymać rodzinę nietkniętą.

Zaintrygowany zakończeniem dobrej żony koreańskiego dramatu? Chodź, po prostu to obejrzyj.

Disclaimer: We respect the intellectual property rights of others and you can find the original link to every image in this page by clicking the image through, which will take you to its original source. However, if you have ownership to any of the media shown in this page and would like us to take it down, please notify us here by mentioning the URL containing your image and we will take it down in maximum 48 hours upon receipt. You can check more on our DMCA policy here