Praktyczne Sposoby Czyszczenia Mebli Drewnianych W Domu

Posted on

Niektórzy ludzie lubią drewniane meble, ponieważ kolor jest niepowtarzalny i zapewnia naturalny i ciepły charakter . Różne rodzaje drewna często używane meble , ale drewno tekowe nadal być doskonały . Ten rodzaj drewnajest znany z tego , że jest mocny , trwały i wygląda luksusowo .

Oprócz drewna teak , rodzaj drewna innych zwykły używane do mebli i akcesoriów jest drewno mahoń , palisander , akacja , tamaryndowca , kamfora , cedr czerwony , a keruing .

Keruing, który jest popularny, nie jest zbyt drogi, ale kolor jest jasny, a włókno wygląda dobrze . Zazwyczaj gdy rzemieślnicy wykorzystujące drewno jest , aby być rzeźba lub ozdoba ścian .

Jeżeli Państwo mają meble z drewna , seria zabiegów powinny być wprowadzone w tym zobowiązań rutyny tak, że meble drewniane są utrzymywane stałe w stan dopasowanie.

Potrzeba notatki , meble z drewna jest bardziej podatny niż meble wykonane z innego . Jednym z nich jest łatwo patrzeć nudny jeśli nie starannie czyszczone i łatwo porysowana .

Peletakannya również należy uznać , ponieważ promienie słońca bezpośrednio będzie sprawiają, że drewno szybko nudny . Napoje zimne , gorące , albo plamy wody można nanieść na stole drewna i czasami trudne do być wyeliminowane . Więc kluczem tak, że meble są drewniane szczątki pięknie położone na zabiegi , które robić to regularnie .

Wskazówki dotyczące czyszczenia mebli z drewna

image credit

Korzystnie meble drewno wyczyszczone co najmniej na tydzień raz z tkaniną mokrą z miesiąc raz w języku polskim (polskim). Przy zakupie mebli lub akcesoriów , zapytać się sprzedawcy , jak w jaki sposób dbać o niego, bo odrodzaju drewna, które zostało lakierowanej być różne sposoby , aby dbać z drewna naruszone (co jest naturalne).

Czyszczenie drewna, które zostało polakierowane więcej łatwo . Aby wyczyścić kurz , można użyć miotełki ptactwa grzywny albo być dobrym pomysłem na ścieranie tkaniny gładkie jak szmatki z mikrofibry.

Trick , Zanurzyć tkaninę w tej mieszaniny wody i mydła cieczy. Oczyścić powierzchnię drewna i natychmiast osuszyć je z tkaniny do wyschnięcia .

Nie pozwól, aby wyschło , ponieważ może pozostawić ślady. Tę metodę można zastosować do czyszczenia drewna, które nie jest lakierowane.

Co kilka miesięcy może być oczyszczone z oleju cytryny. Zwilżyć szmatkę , używany jako krople nieznacznie z oleju z cytryny, a następnie przetrzeć meble drewno ty. Próżni czystsze i szczotka małe mogą być stosowane doczyszczenia kurzu z krzywej grawerowania .

Jeśli chcesz praktyczny, to można oczyścić z ciekłym do czyszczenia drewna . Wystarczy spryskać i wytrzeć, a drewno natychmiast lśni .

Ale faktycznie ty mogą zrobić płynne środki czyszczące sami . Trick , zmieszać jeden kubek octu do trzech filiżanek oleju z oliwek ( lub w stosunku 1: 3). Mieszać w słoik , pokrywą i potrząsanie aż mieszane .

Trzeć do mebli z tkaniną. Zastosowanie tkaniny delikatnie tak nie powodują zarysowańSkrobia (skrobia kukurydziana ) może być również używana do czyszczenia drewna . Posypać mąki kukurydzianej , aby oczyścić byłego palmę dłoni w tym mebli drewnianych .

Gorący wosk kapie i brudzi stół ? Nie musisz wycierać ani odrywać . Ciepło z suszarki do włosów w celu stopienia . Po to, na ścieranie lub podnieść się tkaninę łagodnie , a następnie wytarcie z tkaniną zanurzony w mieszaniniewody i octu .

Majonez można również stosować do czyszczenia kredek używanych w meblach drewnianych . Rozprzestrzeniania majonez , pozostawić na kilka minut , następnie wytrzeć z tkaniną mokro , a następnie wysuszyć .

Disclaimer: We respect the intellectual property rights of others and you can find the original link to every image in this page by clicking the image through, which will take you to its original source. However, if you have ownership to any of the media shown in this page and would like us to take it down, please notify us here by mentioning the URL containing your image and we will take it down in maximum 48 hours upon receipt. You can check more on our DMCA policy here