Praktyczne Wskazówki Dotyczące Wyboru Odmiany Białej Farby

Posted on

Czy to prawda, że biel jest tylko jednym kolorem? Biała farba może wyglądać jasno (lub nawet miękko) jak inne kolory. Biały ma również różnorodne wzory i kolory, co sprawia, że proces wyboru jest dość skomplikowany. Oto kilka praktycznych wskazówek dotyczących wyboru właściwej białej farby.

Białe ściany mają ponadczasowy kolor. W zależności od przestrzeni biel może wyglądać klasycznie lub współczesnie. W zależności od odcienia biały kolor będzie wyglądał na ciepły lub zimny. Rezultatem jest idealna ściana w tle w prawie każdym pomieszczeniu.

image credit

1. Kremowo-białej ( kremowe )

Pomalowany na biało salon może być bardzo relaksującym miejscem. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, użyj nieco innych białych wzorów i połącz je z innymi kolorami. Ta odmiana zapobiegnie zbyt chłodnemu salonowi.

2. Biały chłodny ( schłodzić biały )

Zimne białe ściany są idealne do ustawienia mebli i białych okien. Ten kolor tworzy jednorodną przestrzeń, która jest spokojna i ma niewielki kontrast. Ta chłodna, gładka biel jest idealna we współczesnych przestrzeniach, ponieważ daje nowoczesne wrażenie.

3. Biała miękka ( miękkie białe )

Połączenie bieli z czernią stworzy bardzo elegancki efekt Art Deco. W rzeczywistości przy tak dużym kontraście ten wyświetlacz nadal wygląda jak puste płótno, które można połączyć z innymi kolorami. Rozwiązaniem jest połączenie raczej miękkiej białej farby z czystymi białymi meblami lub ramami drzwi i okien.

4. Biały śnieg ( śnieżnobiały )

Bardzo klasycznym sposobem wykonania wykończenia jest pomalowanie go błyszczącą śnieżnobiałą farbą. Śnieżnobiałe wzory są również widoczne w meblach oraz ramach drzwi i okien, które podkreślają przestrzeń i tworzą harmonijny wygląd.

5. Biały antyk ( antyczny biały )

Jeśli chcesz mieć bardziej tradycyjną przestrzeń, najlepiej jest mieć antyczną biel, ponieważ jest wygodna. W tej jadalni odsłonięta farba do ścian w kolorze szarym jest doskonałym wyborem, ponieważ daje bardziej dynamiczny wygląd.

Disclaimer: We respect the intellectual property rights of others and you can find the original link to every image in this page by clicking the image through, which will take you to its original source. However, if you have ownership to any of the media shown in this page and would like us to take it down, please notify us here by mentioning the URL containing your image and we will take it down in maximum 48 hours upon receipt. You can check more on our DMCA policy here