Projektowanie Wnętrz Tiny Tiny Nowoczesny Dom, Który Jest Prosty, Ale Elegancki

Posted on

W obliczu obniżonych cen nieruchomości mieszkaniowych i rosnących cen nieruchomości rozmiary domów stają się coraz mniejsze, przy tych samych wymaganiach, a komfort rośnie. Tutaj sprawdzana jest pomysłowość i kreatywność w celu stworzenia nowoczesnego projektu wnętrza domu, który jest prosty, ale elegancki.

W tym artykule zaprezentujemy niektóre z małych pomysłów na projektowanie wnętrz w domu, które mogą być odniesieniem do przedstawienia świeżych pomysłów, które są wyjątkowe i stają się tożsamością Twojego domu.

image credit

1. Projektowanie wnętrz sypialni

Sypialnia jako główny obiekt domu musi mieć priorytet w projekcie. Koncepcja aranżacji sypialni, którą Andy Rahman chce przedstawić, to podstawowe zasady architektury, a mianowicie: duchowość, materialna harmonia z otoczeniem i świadomość obszarów miejskich.

Niektóre ściany celowo pozostawia się „niedokończone” niepomalowanym akianem. Podłogi skrzynkowe z drzwiami balkonowymi są wykonane ze szklanych drzwi składanych, aby ulżyć tej małej sypialni. Poza tym, że są artystyczne i dobrze komponują się z tropikalnym środowiskiem, wszystkie takie materiały wyglądają elegancko, a jednocześnie są łatwe i niedrogie w utrzymaniu.

2. Projektowanie wnętrz sypialni sypialni

Sypialnie w mieszkaniach, które często nie są bardzo przestronne, można „przekształcić” w płaskorzeźbę i elegancję. Zaprojektuj wielofunkcyjną garderobę jako marker w sypialni.

Oprócz sprawiania wrażenia sypialni jako strefy prywatności, takie projekty szafek są podstawą projektowania wnętrz w małych przestrzeniach. Ten projekt jest fajny, ponieważ pomysły, kształty i kompozycja mogą się różnić, w zależności od potrzeb, pragnień i stylu właściciela.

3. Wielofunkcyjny projekt wnętrz

Ograniczona przestrzeń nie ogranicza rozwoju potrzeb, które należy zaspokoić. Do obejścia tego można wykorzystać wielofunkcyjne pomysły w aranżacji wnętrz, które nie mają granic. Zaczynając od drzwi szafki, które pełnią również funkcję stołu do czytania lub biurka, łóżka, które można schować na półce, a nawet łóżka morficznego w różnych modelach.

Disclaimer: We respect the intellectual property rights of others and you can find the original link to every image in this page by clicking the image through, which will take you to its original source. However, if you have ownership to any of the media shown in this page and would like us to take it down, please notify us here by mentioning the URL containing your image and we will take it down in maximum 48 hours upon receipt. You can check more on our DMCA policy here