Tutaj przedstawiamy kilka pomysłów na projekt sypialni

Proste Pomysły Na Sypialnię Dla Małej Przestrzeni

Posted on

Sypialnia jest częścią domu, w której naprawdę mieszkamy, gdzie spędzamy więcej godzin. Tutaj przedstawiamy kilka pomysłów na projekt sypialni, dzięki czemu czas w głównym pomieszczeniu domu jest znacznie przyjemniejszy.

Szukasz mebli do małej sypialni? Sprawdź nasz zaktualizowany artykuł o małych łóżkach.

Tutaj przedstawiamy kilka pomysłów na projekt sypialni
image credit

Wzywając wszystkich małych mieszkańców kosmosu! Duże apartamenty miejskie, zabytkowe układy domów i nowoczesna redukcja przestrzeni wymagają projektowania, który rozszerza możliwości małych. Jeśli potrzebujesz przebudowy sypialni, ale nie uważasz, że masz wystarczająco dużo sypialni do pracy, jesteś we właściwym miejscu. Mamy kilka pomysłów na małą sypialnię, aby udowodnić, że małe przestrzenie mogą być stylowe.

Choć nowoczesne i luksusowe pomysły na projektowanie często mówią, że musisz mieć w sypialni część wypoczynkową, małe biuro lub łóżko typu king size, nie zapominaj, że główną funkcją sypialni jest miejsce do odpoczynku i doładowania. I nie ma wiele do stworzenia pięknej przestrzeni do zrobienia tego.

Wrzeczywistości Twoja mała sypialnia może być błogosławieństwem dla lepszego snu. American Sleep Association zaleca trzymanie stymulacji poza sypialnią. Ostrzegają, że rozproszenie uwagi, takie jak telewizja, internet i praca, może zakłócać twoje wzorce snu. Im mniej jest do zrobienia w sypialni, tym więcej snu możesz ustawić. Jak to w przypadku inteligentnego projektu?

1. Utrzymuj Kolory Jasne i Jasne

Kolor biały to obszerny i praktyczny wybór do małej sypialni. Dzięki temu przestrzeń nie wygląda zbyt zajęta lub zapakowana. Użycie bieli lub jaśniejszych kolorów zwalcza brak dużej przestrzeni na ścianie lub okien, aby rozjaśnić przestrzeń.

Boisz się być zbyt surowy? Aby uchronić małą sypialnię przed zimnem lub pustką osobowości, ułóż biel za pomocą różnych tekstur i biało-białych wzorów dla dramatu. W powyższej sypialni proste dodanie wzorzystych i chromowanych lampek nocnych zmienia pomieszczenie w sterylne na stylowe.

2. Popchnij łóżko do góry za róg

Większość stylów sypialni obejmuje łóżko, centrując je na ścianie. Jednak wąskie plany pięter i ograniczona przestrzeń wymagają odchyleń od tego.

Aby zmaksymalizować powierzchnię podłogi, przyłóż łóżko do ściany lub narożnika. Efekt utworzy strefę snu, która będzie bardziej przytulna. Jeśli to zbytnio przypomina akademik? Dodaj system narożny z dwoma zagłówkami, aby stworzyć wykończony, designerski wygląd sypialni.

3. Pomiń ramę łóżka o dużej objętości

Kilka cali dodatkowej przestrzeni może być niezbędne w małej sypialni. Rozłącz się z ramą łóżka w stylu podnóżka i zastąp ją prostym nowoczesnym zagłówkiem, aby zakończyć wygląd Twojego łóżka.

Obejmuj minimalizm
image credit

Lub wybierz ramę w stylu hollywoodzkim, która podpiera spód łóżka i nie rozciąga się poza obwód materaca. Możesz ozdobić przestrzeń nad łóżkiem sztuką lub dodać zagłówek później.

4. Obejmuj minimalizm

Dodaj przestrzeń do sypialni, łącząc ją z ulubionymi niezbędnikami. Centralnym punktem tej przestrzeni jest niezaprzeczalnie łóżko, więc ogranicz meble i akcesoria do minimum.

Co więcej, używaj eleganckich, współczesnych wbudowanych dodatkowej pamięci. Wbudowane urządzenia maksymalizują ilość miejsca, a jednocześnie wyglądają, jakby ich jeszcze nie było. Dobry wbudowany wokół łóżka tworzy przytulny kącik do spania, zapewniając jednocześnie dużo miejsca do przechowywania.

5. Powiększ za pomocą luster

Lustra powiększają małą sypialnię, tworząc iluzję większego pokoju. Ustawienie lustra tak, aby odbijało światło okna, jest również jedynym sposobem na zwiększenie naturalnego światła w Twojej przestrzeni.

Najłatwiejszy sposób na umieszczenie dużego lustra w swojej przestrzeni? Znajdź lustro długości ciała i oprzyj je o ścianę. Żadne dziury nie są potrzebne. Chociaż chcesz go zabezpieczyć za pomocą kleju do ściany dla spokoju ducha.

6. Dodaj schowek pod łóżkiem

Jeśli szukasz nowego łóżka, rozważ dodatkowe łóżko z szufladami. Jeśli przestrzeń jest tak ograniczona, że ​​szuflady mogą nie otwierać się łatwo, użyj dodatkowych pojemników pod łóżkiem do dodatkowego przechowywania. Uwielbiamy skrzynki na mleko i inne tkane kosze, które dobrze się trzymają i świetnie się przy tym prezentują.

7. Żyj pionowo

Jeśli powierzchnia podłogi jest ograniczona, ale masz wyższe sufity, rozważ dodanie strychu lub platformy do sypialni z miejscem do przechowywania lub siedzenia pod spodem. To nie jest opcja dla wszystkich, ale dla tych, którzy nie przeszkadzają dosłownie wchodzić do łóżka, ten układ może całkowicie przekształcić przestrzeń.

8. Dodaj tapetę

To, że twoja sypialnia jest mała, nie oznacza, że ​​musi być nudna. Dodaj odważny wzór tapety do ściany ogniskowej, takiej jak ściana wezgłowia.

Tapeta ma tendencję do złego rapowania, dzięki czemu pokoje wyglądają na małe i zagracone, ale użycie odpowiedniego stylu i techniki robi coś wręcz przeciwnego. Dodaj odważny wzór tapety do ściany ogniskowej, takiej jak ściana wezgłowia.

Disclaimer: We respect the intellectual property rights of others and you can find the original link to every image in this page by clicking the image through, which will take you to its original source. However, if you have ownership to any of the media shown in this page and would like us to take it down, please notify us here by mentioning the URL containing your image and we will take it down in maximum 48 hours upon receipt. You can check more on our DMCA policy here