Sztuczki Wybór Stołu Do Minimalistycznego Domu

Posted on

Minimalistyczny design domu rzeczywiście staje się trendem na dekadę. Oprócz ograniczonej powierzchni wiele osób stawia na proste funkcje i projekty, ale nadal wygląda elegancko. Meble domowe i minimalistyczne designerskie meble, takie jak sofy, stoły telewizyjne czy stoły do jadalni są również powszechnie stosowane, aby wspierać atmosferę prostego i nowoczesnego pokoju.

Jadalnia, która jest miejscem spotkań rodzinnych, powinna być jak najbardziej wygodna i prosta. Jednym z nich jest wybór odpowiedniego stołu do jadalni. Dla Friends of Dream, którzy planują kupić stół do minimalistycznego domu, weź pod uwagę następujące wskazówki.

Wybierz odpowiedni model

image credit

Najważniejszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę przy wyborze kształtu stołu, jest dopasowanie do wielkości jadalni. Zwykle minimalistyczny stół jadalny ma okrągły lub kwadratowy kształt, ale kształt pudełka jest bardziej wybierany przez minimalistycznych właścicieli domów.

Jeśli jadalnia lub kuchnia nie jest zbyt duża, unikaj wyboru prostokątnych stołów, które zajmują zbyt dużo miejsca. Lepiej jest użyć średniej wielkości okrągłego stołu, który wygląda jak stolik kawowy, do użycia jako minimalistyczny wypełniacz do jadalni.

Rodzaj materiału

Minimalistyczny styl jest często utożsamiany z wrażenia rocznika nan Unique . Aby uzyskać ten charakterystyczny efekt, Sahabat Dream może wybrać połączenie drewna i metalu. Ci, którzy chcą dodać tradycyjny akcent do jadalni, mogą wybrać stół z drewna tekowego, który jest wyjątkowy, mocny i trwały.

Wybór koloru

Minimalistyczna koncepcja stawia na prostotę, na którą wpływa wybór koloru stołu jadalnego i innych mebli pomocniczych. Zastanów się nad stanem pokoju i koncepcją projektu jadalni, aby stworzyć wygodną i schludną atmosferę.

Stół do jadalni, którego powierzchnia jest wykonana z grubego szkła, może być właściwym wyborem. Poza tym, że jest neutralny, wrażenie pokoju wygląda również bardziej przestronnie. W komplecie neutralne krzesła, które nie są ani zbyt ciemne, ani jasne. Ale jeśli Sahabat Dream wybiera meble z metalu lub materiałów syntetycznych, połącz je z neutralnymi kolorami, takimi jak biały, szary lub kremowy , aby stworzyć kojącą atmosferę.

Układ stołu do jadalni

Większość minimalistycznych domów zazwyczaj łączy jadalnię i kuchnię w jednym miejscu, aby ułatwić podawanie jedzenia. Friends of Dream lepiej jest wybrać stół w kształcie kwadratu, który nie zajmuje dużo miejsca.

Ale jeśli chcesz sprawić wrażenie bardziej przestronnego domu, bez ścian ograniczających pokój, ustaw jadalnię jako barierę między pokojem rodzinnym a kuchnią . Można również wybrać okrągły stół jadalny z przezroczystą powierzchnią, ponieważ projekt nie zajmuje zbyt wiele miejsca i sprawia wrażenie przestronnego w jadalni.

Disclaimer: We respect the intellectual property rights of others and you can find the original link to every image in this page by clicking the image through, which will take you to its original source. However, if you have ownership to any of the media shown in this page and would like us to take it down, please notify us here by mentioning the URL containing your image and we will take it down in maximum 48 hours upon receipt. You can check more on our DMCA policy here