Ulubiona Minimalistyczna Ceramiczna Kuchnia Dla 6 Żon

Posted on

Przez cały czas należy dbać o higienę kuchni. Dzięki temu naczynia pozostaną higieniczne, a kuchnia przyjemniejsza dla oka. Niestety często w kuchni występują plamy oleju, wycieki zupy i ślady dymu, które trudno czyścić szmatką. Jeśli nie zostaną natychmiast wyczyszczone, wszystkie plamy mogą potencjalnie stać się skórką. W takich chwilach potrzebna jest minimalistyczna ceramika kuchenna.

Zwykle płytki kuchenne są używane do pokrycia powierzchni blatu i backsplash w kuchni . Oba obszary są najłatwiejsze do zabrudzenia, ponieważ często są narażone na rozpryski składników kuchennych.

Nie tylko łatwa do czyszczenia, minimalistyczna ceramika kuchenna stworzy estetyczny wygląd w minimalistycznym wnętrzu domu i sprawi, że właściciel będzie bardziej entuzjastycznie nastawiony do gotowania.

Śródziemnomorski minimalistyczny design ceramiki kuchennej

image credit

Kiedy żona nudzi się wyglądem kuchni, nie oznacza to, że musisz zmienić ogólny minimalistyczny wystrój kuchni . Spróbuj zmienić obszar backsplash w minimalistycznej ceramicznej kuchni, która przypomina tę kremową białą cegłę. Spokojnie, ten minimalistyczny biały beżowy ceramiczny materiał kuchenny nie wchłonie plam z gotowania.
Wygląd był bardzo wyjątkowy z jasnymi niuansami śródziemnomorskimi. Ta minimalistyczna ceramiczna kuchnia doskonale nadaje się do łączenia z brązowymi i białymi przyborami kuchennymi .

Ceramiczna minimalistyczna zielona mozaika kuchenna

Kolejny minimalistyczny wzór ceramiki kuchennej to motyw mozaiki zdominowany przez zieleń. Kombinacja kolorów składa się z ciemnozielonej, jasnozielonej i białej. Rozmiar pudełka jest niewielki, ale nie martw się o jego instalację, ponieważ producent ceramicznych małych pudełek ułożył w jeden duży element ceramiczny. Dlatego musisz ustawić tylko kilka dużych pudełek.

Ta minimalistyczna kuchnia ceramiczna jest najbardziej odpowiednia dla żon, które chcą mieć estetyczną kuchnię bez skomplikowanych wzorów. Nie zakłócając swojego wyglądu, jego żona nadal może położyć deskę do krojenia lub rośliny ozdobne na szafce kuchennej.

Ceramiczna minimalistyczna całkowicie biała kuchnia

Wiele osób chce białej kuchni, ale boją się również brudu. Na szczęście istnieją minimalistyczne ceramiki kuchenne z luksusowym białym marmurem . Możesz zadowolić swoją żonę, używając tej minimalistycznej ceramiki kuchennej do pokrycia wyspy kuchennej , blatu , a także backsplash.

Aby wyglądać bardziej luksusowo, połącz minimalistyczny wzór ceramiki kuchennej ze złotymi kranami wody i eleganckimi żyrandolami . Gwarantujemy, że żona będzie gotować codziennie i wygodnie.

Ceramiczne minimalistyczne łuski z motywem kuchennym

Robiąc uroczą kuchnię, dlaczego nie? Na przykład, używając minimalistycznych ceramicznych łusków w kształcie syreny w ten sposób. Niuanse pozostają minimalistyczne dzięki zastosowaniu pastelowych zielonych i białych zakrzywionych wzorów. Nie wahaj się użyć tej minimalistycznej ceramiki kuchennej do kuchni w stylu vintage!

Ceramiczne minimalistycznej kuchni pas ściany z wzorem herringbone

Jeśli twoja żona lubi regularny wzór, ta minimalistyczna ceramiczna kuchnia ze wzorem w jodełkę może być jej ulubioną. Wzór tej minimalistycznej ceramiki kuchennej przypomina prostokąt ułożony po przekątnej. Niuanse kuchenne są bardziej estetyczne niż użycie ceramicznych trójkątnych wzorów lub pasków.

Nie musisz wybierać wzorów w wielu kolorach, ponieważ wystarczy jeden kolor. Połączenie minimalistycznych ceramicznych wzorów kuchennych z prostymi białymi modelami szafek kuchennych i meblami kuchennymi, takimi jak szkło i przyprawy kuchenne, udało się stworzyć uroczy wygląd w kuchni.

Wyspa kuchenna z minimalistyczną ceramiką terakotową

Jeśli żona lubi ciepłe niuanse, musisz spróbować tej minimalistycznej ceramiki kuchennej z terakoty. Minimalistyczna ceramika kuchenna stosowana jest na powierzchni wyspy kuchennej.

Dlatego powinieneś wybrać ceramikę, która jest niewielka, a następnie wybrać jasnobrązowy kolor, aby kuchnia nie stała się duszna i ciemna. Ponadto spróbuj połączyć go z bielą dla mebli wokół niego. Możesz także dodać zegar ścienny do kuchni, aby przypomnieć o czasie gotowania.

Disclaimer: We respect the intellectual property rights of others and you can find the original link to every image in this page by clicking the image through, which will take you to its original source. However, if you have ownership to any of the media shown in this page and would like us to take it down, please notify us here by mentioning the URL containing your image and we will take it down in maximum 48 hours upon receipt. You can check more on our DMCA policy here